Om SSB

Søndre Skøyen Boligstiftelse (SSB) er en stiftelse som står for forvaltningen av sameiernes fellesanliggender i samsvar med lov, vedtekter og vedtak av de enkelte styrer og sameiermøter. Dette gjelder også fellesarealene som skal være til felles bruk for alle på feltet.

Boligstiftelsen fremfester følgende parseller av gnr. 144 bnr. 2 i Oslo:

Adresse/betegnelseNr.Gårdsnr.Bruksnr.
Håkon Tveters vei71441283
Håkon Tveters vei91441304
Håkon Tveters vei101441362
Håkon Tveters vei111441305
Håkon Tveters vei121441345
Håkon Tveters vei131441278
Håkon Tveters vei151441282/1284
Skrabben11441281
Låveveien461441366
Låveveien481441365
Låveveien501441363
Låveveien521441364

I tillegg til:

Adresse/betegnelseNr.Gårdsnr.Bruksnr.
Garasje Håkon Tveters vei7, 91441283, 1304
Garasje Håkon Tveters vei141441361
Barnehage Dalbakkveien751441472
Friareal-1441367, 1407
Rekkehus 8 stk, Axel Brinchs vei (partall)2-161441338
Rekkehus 8 stk, Axel Brinchs vei (partall)18-321441339

For å se disse eiendommene på kartet kan www.seeiendom.no benyttes vha å sette individuelt gårds- og bruksnummer og Oslo f.eks. «144/1283, Oslo» i søkefeltet.

Vedtekter
SSBs vedtekter finner du ved å trykke her.

Denne siden lagrer informasjonskaker, disse spises av serveren slik at du kan få en bedre opplevelse og vi litt statistikk. Vi er antakeligvis nødt til å ha denne meldingen her. Trykk "aksepter" for å fjerne denne irriterende boksen.